Díjazott és kitüntetett tanáraink, tanítóink

A tanév végén több tanárunk és tanítónk részesült valamilyen díjban, kitüntetésben.

Nyugdíjba vonulásuk alkalmából Pedagógus Szolgálati Emlékérmet kaptak tanítóink. Elköszöntünk dr. Poleczky Lászlóné, Judit nénitől és Vati Istvánné, Anikó nénitől. Mindketten több mint 30 éve dolgoztak iskolánkban, és 40 évet töltöttek a tanári pályán. 

Kiemelkedő szakmai munkájáért az Emberi Erőforrások Miniszterének Elismerő Oklevelét kapta  dr. Poleczky Lászlóné és Szabó Gabriella.

Az Árpád Gimnázium Alapítvány Papné Faubl Magdolna igazgatóhelyettesnek és Szinder Nóra tanárnőnek munkájuk elismeréseként az Árpád-díjat adományozta.

A Pécsi Tankerületi Központ pedagógusnapi ünnepélyén iskolánk  két pedagógusa kapott elismerő oklevelet évtizedek óta végzett színvonalas, lelkiismeretes oktató-nevelő munkájáért: Vati Istvánné tanító és Puglics Éva igazgatóhelyettes. 

Gratulálunk az elismerésekhez!

 

Weboldalunk működéshez szükséges munkamenet cookie-at alkalmaz. Ezek használata elengedhetetlen a weboldalon történő navigáláshoz, a weboldal funkcióinak működéséhez.
További információk Az elengedhetetlen cookie-k kezelésének jogalapja az adatkezelő jogos érdeke. Ezek a cookie-k segítenek használhatóvá tenni a weboldalunkat azáltal, hogy engedélyeznek olyan alapvető funkciókat, mint az oldalon való navigáció és a weboldal biztonságos területeihez való hozzáférés, valamint ezek segítségével jegyeztetjük meg az Ön által elfogadott cookie beállításokat.
Működéshez szükséges cookie-k
cookies-accepted
Ebben a cookie-ban tároljuk, hogy milyen típusú cookie-kat fogadott el.
AfgPecs
Munkamenet adatokat tartalmazó cookie. Oldal bezárása után ez a cookie megsemmisül.
Cookie beállítások