Fogadóórák

Fogadóórák a 2022-2023. tanévben

VezetőkEgyéni fogadóóraElérhetőség
Takáts-Kaposi Laurahétfő 6. óra[javascript protected email address]
Papné Faubl Magdolnahétfő 6. óra
Puglics Évahétfő 6. óra
Hegedüsné Rabatin Gabriellakedd 6. óra
TanárokEgyéni fogadóóraElérhetőség
Andok Zsuzsannacsütörtök 1. óra[javascript protected email address]
Authné Kovács Anitaszerda 7. óra[javascript protected email address]
Balánné Kovács Ágnespéntek 6. óra[javascript protected email address]
Balogh Richárdhétfő 3. óra[javascript protected email address]
Baranyainé Horváth Szilviaszerda 3. óra[javascript protected email address]
Békei Máriacsütörtök 2. óra[javascript protected email address]
Berkes Zsófiaszerda 6. óra[javascript protected email address]
Burkusné Szenász Ildikó [javascript protected email address]
Büki Bernadettszerda 6. óra[javascript protected email address]
Csapó Csillahétfő: 16:00-17:00[javascript protected email address]
Csécsei Veronikakedd és péntek 1-2. óra[javascript protected email address]
Csete Dórapéntek 4. óra[javascript protected email address]
Deákné Palkovics Évahétfő 2. óra[javascript protected email address]
Dér-Takács Etelkacsütörtök 2. óra[javascript protected email address]
Dr. Huszárné Kövesi Enikő csütörtök 4. óra[javascript protected email address]
Dr. Kiss Ibolyakedd 5. óra [javascript protected email address]
Dr. Márta Anettehétfő 2.óra[javascript protected email address]
Dr. Ráthné Tóth Editszerda 3. óra[javascript protected email address]
Fromvald Nikolettahétfő 2.óra[javascript protected email address]
Fügedi Éva [javascript protected email address]
Gálosi Tímeacsütörtök 4. óra[javascript protected email address]
Golubics Szabinacsütörtök 7. óra[javascript protected email address]
Golubicsné Pelenczei Gabriellakedd 5. óra[javascript protected email address]
Guzsvány Évahétfő 3.óra[javascript protected email address]
Györei Szabina Kingakedd 3. óra[javascript protected email address]
Hegedűsné Kenyeres Marianna---[javascript protected email address]
Himber Juditkedd 4.óra[javascript protected email address]
Hoványi Gáborkedd 5. óra[javascript protected email address]
Járosi Eszterhétfő 3. óra[javascript protected email address]
Kata Renátahétfő 4.óra[javascript protected email address]
Kata Viktóriahétfő 5.óra[javascript protected email address]
Kiss Gellértcsütörtök 5. óra [javascript protected email address]
Kovács-Burján Gizellaszerda 5. óra[javascript protected email address]
Kukai Andreaszerda 4. óra[javascript protected email address]
Lengyel Lejlahétfő 4.óra[javascript protected email address]
Markó Borbálaszerda 6. óra[javascript protected email address]
Minoricsné Jung Beátapéntek 4.óra[javascript protected email address]
Páhi Zsuzsannahétfő 2. óra[javascript protected email address]
Pál Viktóriahétfő 4. óra[javascript protected email address]
Pálné Soós Erikahétfő 1. óra[javascript protected email address]
Pap Noémihétfő 2. óra [javascript protected email address]
Pap Péterhétfő 6. óra[javascript protected email address]
Papné Haber Zsuzsannahétfő 3.óra[javascript protected email address]
Raáb-Kovács Ágnescsütörtök 5. óra[javascript protected email address]
Rácz Etelkahétfő 5. óra[javascript protected email address]
Sári Zitaszerda 6. óra[javascript protected email address]
Schrempfné Végh Mártahétfő 2.óra[javascript protected email address]
Schweinberthné Kecskés Juditszerda 4. óra[javascript protected email address]
Soós Bernadettcsütörtök 4.óra[javascript protected email address]
Stiefel Lászlócsütörtök 4.óra[javascript protected email address]
Surányi Péterpéntek 3. óra[javascript protected email address]
Szablya Zitaszerda 4.óra[javascript protected email address]
Szabó Gabriellahétfő 2. óra[javascript protected email address]
Szabó Lilicsütörtök 6. óra[javascript protected email address]
Szabóné Illés Erika Ágneskedd 3. óra[javascript protected email address]
Szakonyi Zsuzsannahétfő 5. óra[javascript protected email address]
Szalinayné Szappanos Ritacsütörtök: 5. óra[javascript protected email address]
Szinder Nórahétfő 2. óra[javascript protected email address]
Szűcs Gábor szerda 4. óra[javascript protected email address]
Takács Attilánészerda 5. óra[javascript protected email address]
Tantosné Cser Veronikapéntek 5. óra[javascript protected email address]
Tóth Évahétfő 4.óra[javascript protected email address]
Tóthné Deák Nikolettapéntek 2. óra[javascript protected email address]
Vadas Andráskedd 3.óra[javascript protected email address]
Virágosi Adriennpéntek 3. óra[javascript protected email address]
Vörös Bélakedd 5. óra[javascript protected email address]
Zseli Krisztinahétfő 2. óra[javascript protected email address]
Weboldalunk működéshez szükséges munkamenet cookie-at alkalmaz. Ezek használata elengedhetetlen a weboldalon történő navigáláshoz, a weboldal funkcióinak működéséhez.
További információk Az elengedhetetlen cookie-k kezelésének jogalapja az adatkezelő jogos érdeke. Ezek a cookie-k segítenek használhatóvá tenni a weboldalunkat azáltal, hogy engedélyeznek olyan alapvető funkciókat, mint az oldalon való navigáció és a weboldal biztonságos területeihez való hozzáférés, valamint ezek segítségével jegyeztetjük meg az Ön által elfogadott cookie beállításokat.
Működéshez szükséges cookie-k
cookies-accepted
Ebben a cookie-ban tároljuk, hogy milyen típusú cookie-kat fogadott el.
AfgPecs
Munkamenet adatokat tartalmazó cookie. Oldal bezárása után ez a cookie megsemmisül.
Cookie beállítások