Fogadóórák

Tanítók 1-4. évfolyam
Álmosné Szabó Annakedd 5. óra
Bankné Himber Juditpéntek 4. óra
Balánné Kovács Ágneskedd 10. óra (előzetes bejelentés alapján)
Bányánszki Barbarahétfő 9. óra
Bosnyák Zsuzsannakedd 10. óra
Csapó Csillakedd 6. óra
Dittert Beatrixkedd 4. óra
Dr. Feldmann-Németh Krisztinahétfő 6. óra
Dr. Poleczky Lászlónépéntek 3. óra
Farkas Róbertcsütörtök 6. óra
Golubicsné Pelenczei Gabriellahétfő 6. óra
Gyurina Ivettcsütörtök 5. óra
Hangné Békési Zsuzsannaszerda 6. óra
Kata Viktóriaszerda 5. óra
Krizsó Gabriellakedd 6. óra (előzetes bejelentés alapján)
Mikó Zsuzsannahétfő 5. óra
Minoricsné Jung Beátakedd 10. óra
Pálné Soós Erikakedd 4. óra
Révészné Müller Juditcsütörtök 2. óra
Szalinayné Szappanos Ritaszerda 6. óra
Takács Attilánépéntek 3. óra
Tantosné Cser Veronikacsütörtök 6. óra (előzetes bejelentés alapján)
Vati Istvánnécsütörtök 1. óra
Tanárok 5-12. évfolyam
Andok Zsuzsakedd 1. óra
 Baranyainé Horváth Szilviakedd 4. óra
 Bányainé Benkő Krisztinakedd 3. óra
 Békei Mária Erikahétfő 2. óra
 Deákné Palkovics Évapéntek 4. óra
 Dr. Huszárné Kövesi Enikőpéntek 3. óra
 Dr. Molnár Máriapéntek 1. óra
 Dr. Ráthné Tóth Edithétfő 3. óra
 Fromwald Nikolettaszerda 3. óra
Guzsvány Évaszerda 5. óra
Györei Szabina Kingapéntek 2. óra
Hegedűsné Kenyeres Mariannaszerda 3. óra
Hoványi Gáborkedd 3. óra
Iváncsitsné Major Szilviaszerda 4. óra
Jakab Balázspéntek 5. óra
Kiss Gellérthétfő 5. óra
Kovács-Burján Gizellapéntek 4. óra
Kukai Andreakedd 6. óra
Markó Borbálahétfő 3. óra
Németh Juditcsütörtök 3. óra
Óbert Orsolyahétfő 2. óra
Páhi Zsuzsannakedd 3. óra
Pál Viktória 
Papné Faubl Magdolnacsütörtök 3. óra
Pap Noémicsütörtök 3. óra
Pap Péter Jánoskedd 5. óra
Puglics Évahétfő 4. óra
Rácz Etelkaszerda 5. óra
Rausch Zoltánné 
Schrempfné Végh Mártaszerda 2. óra
Schweinberthné Kecskés Juditkedd 3. óra
Soós Bernadetthétfő 2. óra
Surányi Péterkedd 4. óra
Szablya Zitapéntek 4. óra
Szabó Gabriellacsütörtök 4. óra
Szakonyi Zsuzsannahétfő 2. óra
Szalinayné Szappanos Ritahétfő 3. óra
Szinder Nóraszerda 3. óra
Táboriné Kiskároly Zitakedd 4. óra
Takáts-Kaposi Laurahétfő 1300 - 1400
Tantosné Cser Veronikacsütörtök 6. óra
Tóth Évaszerda 2. óra
Tóthné Deák Nikolettakedd 3. óra
Urbán Balázshétfő 4. óra
Zseli Krisztinapéntek 5. óra
Weboldalunk működéshez szükséges munkamenet cookie-at alkalmaz. Ezek használata elengedhetetlen a weboldalon történő navigáláshoz, a weboldal funkcióinak működéséhez.
További információk Az elengedhetetlen cookie-k kezelésének jogalapja az adatkezelő jogos érdeke. Ezek a cookie-k segítenek használhatóvá tenni a weboldalunkat azáltal, hogy engedélyeznek olyan alapvető funkciókat, mint az oldalon való navigáció és a weboldal biztonságos területeihez való hozzáférés, valamint ezek segítségével jegyeztetjük meg az Ön által elfogadott cookie beállításokat.
Működéshez szükséges cookie-k
cookies-accepted
Ebben a cookie-ban tároljuk, hogy milyen típusú cookie-kat fogadott el.
AfgPecs
Munkamenet adatokat tartalmazó cookie. Oldal bezárása után ez a cookie megsemmisül.
Cookie beállítások