Erasmus+ projekt indul iskolánkban

Iskolánk az Erasmus+ rövid futamidejű köznevelési mobilitási pályázaton a Módszertani és pedagógiai megújulással a diákokért - belső újjászületés” című pályázatával valamivel több, mint 28.000 euró támogatást nyert szakmai céljainak elérése, melyet nemzetközi környezetben tanfolyamok és tanártovábbképzésekre, valamint szakmai látogatásokra fordíthat.

A mobilitásokat Európa különböző országaiba tervezzük, hogy tanáraink új, modern módszertani ismereteket, tapasztalatokat szerezzenek, illetve gyakorlati megvalósításokat láthassanak. Iskolánk 15 tanára vehet részt a projektben, mely nem csak rövid, de hosszú távú céljaink megvalósításához is hozzásegít. A projekt koordinátora Tóth Éva tanárnő, időtartama 18 hónap: 2022. június 1 – 2023. november 30.

Weboldalunk működéshez szükséges munkamenet cookie-at alkalmaz. Ezek használata elengedhetetlen a weboldalon történő navigáláshoz, a weboldal funkcióinak működéséhez.
További információk Az elengedhetetlen cookie-k kezelésének jogalapja az adatkezelő jogos érdeke. Ezek a cookie-k segítenek használhatóvá tenni a weboldalunkat azáltal, hogy engedélyeznek olyan alapvető funkciókat, mint az oldalon való navigáció és a weboldal biztonságos területeihez való hozzáférés, valamint ezek segítségével jegyeztetjük meg az Ön által elfogadott cookie beállításokat.
Működéshez szükséges cookie-k
cookies-accepted
Ebben a cookie-ban tároljuk, hogy milyen típusú cookie-kat fogadott el.
AfgPecs
Munkamenet adatokat tartalmazó cookie. Oldal bezárása után ez a cookie megsemmisül.
Cookie beállítások