Ideiglenes felvételi jegyzék

Tisztelt Szülők! Kedves Felvételiző Diákok! 

Az intézményünkbe beérkezett jelentkezési lapok feldolgozása megtörtént. Ennek alapján megtekinthetik az iskolánkba jelentkezett tanulók ideiglenes rangsorát tagozatkódonként. Iskolánk felvételi eljárásában nincsen szóbeli vizsga. 2023.03.21-22-én lehetőségük lesz a jelentkezési lapon megadott sorrenden változtatni, valamint új tagozatot felvenni azon iskoláknál, ahova már adtak be jelentkezést. 

0004 - Angol nyelvi emelt óraszámú képzés kilencedik osztályosoknak - becsatlakozás a 8 évfolyamos képzésbe 
0005 - Informatika emelt óraszámú képzés kilencedik osztályosoknak - becsatlakozás a 8 évfolyamos képzésbe 
0006 - Informatika-kommunikáció emelt óraszámú képzés kilencedik osztályosoknak - becsatlakozás a 8 évfolyamos képzésbe 
Weboldalunk működéshez szükséges munkamenet cookie-at alkalmaz. Ezek használata elengedhetetlen a weboldalon történő navigáláshoz, a weboldal funkcióinak működéséhez.
További információk Az elengedhetetlen cookie-k kezelésének jogalapja az adatkezelő jogos érdeke. Ezek a cookie-k segítenek használhatóvá tenni a weboldalunkat azáltal, hogy engedélyeznek olyan alapvető funkciókat, mint az oldalon való navigáció és a weboldal biztonságos területeihez való hozzáférés, valamint ezek segítségével jegyeztetjük meg az Ön által elfogadott cookie beállításokat.
Működéshez szükséges cookie-k
cookies-accepted
Ebben a cookie-ban tároljuk, hogy milyen típusú cookie-kat fogadott el.
AfgPecs
Munkamenet adatokat tartalmazó cookie. Oldal bezárása után ez a cookie megsemmisül.
Cookie beállítások