Koncertsorozat a Kodály Központban

Iskolánk zeneszerető diákjai egy háromrészes koncertsorozaton vettek részt a Kodály Központban február-március folyamán. Az előadásokon népszerű operarészleteket, régi magyar táncokat és régi hangszereken megszólaltatott középkori és reneszánsz világi zenéket láthattak, hallhattak. 

A részvételt és a koncertjegyeket az Árpád Gimnázium Alapítvány biztosította diákjaink részére. 

A program iskolai szervezője Soós Bernadett tanárnő volt. Elkísérte őket Molnár Edit.

Weboldalunk működéshez szükséges munkamenet cookie-at alkalmaz. Ezek használata elengedhetetlen a weboldalon történő navigáláshoz, a weboldal funkcióinak működéséhez.
További információk Az elengedhetetlen cookie-k kezelésének jogalapja az adatkezelő jogos érdeke. Ezek a cookie-k segítenek használhatóvá tenni a weboldalunkat azáltal, hogy engedélyeznek olyan alapvető funkciókat, mint az oldalon való navigáció és a weboldal biztonságos területeihez való hozzáférés, valamint ezek segítségével jegyeztetjük meg az Ön által elfogadott cookie beállításokat.
Működéshez szükséges cookie-k
cookies-accepted
Ebben a cookie-ban tároljuk, hogy milyen típusú cookie-kat fogadott el.
AfgPecs
Munkamenet adatokat tartalmazó cookie. Oldal bezárása után ez a cookie megsemmisül.
Cookie beállítások