Őszi sport- és egészségnevelési nap

Különböző sportágakkal ismerkedhettek meg diákjaink az őszi sport- és egészségnap alkalmával. A kisebbek az iskolában, a nagyobbak pedig a PVSK pályán vagy Tüskésréten töltöttek el egy élvezetes napot. A sportpályán diákjaink kipróbálhatták a pentanque-ot, az ökölvívást, a birkózást, az atlétika néhány ágát, és focizhattak, kosárlabdázhattak. Köszönjük a szervezést a testnevelő tanároknak és a PVSK közreműködő szakembereinek.

 

 

 

 

 

 

Weboldalunk működéshez szükséges munkamenet cookie-at alkalmaz. Ezek használata elengedhetetlen a weboldalon történő navigáláshoz, a weboldal funkcióinak működéséhez.
További információk Az elengedhetetlen cookie-k kezelésének jogalapja az adatkezelő jogos érdeke. Ezek a cookie-k segítenek használhatóvá tenni a weboldalunkat azáltal, hogy engedélyeznek olyan alapvető funkciókat, mint az oldalon való navigáció és a weboldal biztonságos területeihez való hozzáférés, valamint ezek segítségével jegyeztetjük meg az Ön által elfogadott cookie beállításokat.
Működéshez szükséges cookie-k
cookies-accepted
Ebben a cookie-ban tároljuk, hogy milyen típusú cookie-kat fogadott el.
AfgPecs
Munkamenet adatokat tartalmazó cookie. Oldal bezárása után ez a cookie megsemmisül.
Cookie beállítások